Slide1-mabest-skull.PNG

Arnold mwaitete, namtafuta Joseph Michael Kasyupa.


its been long, long time since i saw you i f i can recall it was when i came to tz in the year 2008.We schooled together at majengo primary school and graduated in the year 2000 before i shifted to zambia you were my best friend and still are. just dont know how to find you again


Mimi ni Arnold mwaitete, namtafuta Joseph Michael Kasyupa.


Mawasiliano

Jina: Arnold mwaitete.

+260963936224.

Kitwe Zambia.



Hata wewe msomaji unaweza kutafuta Marafiki, ndugu, jamaa na mliosoma pamoja mliopotezana hapa

Kutafuta mliopotezana

<<BOFYA HAPA>>